You are currently viewing צוות TCM: אקוסיסטם ייחודי וערכים המחברים לשליחות

צוות TCM: אקוסיסטם ייחודי וערכים המחברים לשליחות

TCM התחילה מזרע אחד של חלום, שהחל לצבור תאוצה בעולמם הפנימי של מייסדיה, גבי ושני בר. החלום התגבש למצפן ערכים והחזון הפך למציאות. הנסיקה של החברה להיות מובילה ופורצת דרך בתחום האיקומרס, היא תולדה של ההנהגה של בני הזוג בר את צוותי החברה לאורך השנים, לימוד והטמעת הערכים והאקוסיסטם שיצרו וחיבור אנשי החברה לשליחות של TCM ולהגעה לתוצאות – להיות יום יום גרסה טובה יותר של עצמם.

איך אנחנו עושים את זה?

לאורך השנים צוות החברה גדל וכיום יש 50 אנשי צוות הפועלים במטה הישראלי ויותר מ-90 אנשי צוות פרוסים ברחבי העולם. הם עושים זאת עבור מאות רבות של לקוחות החברה, שחלקם הגדול גם נמנה עם אנשי הצוות של TCM. מתוך אמון גדול בחברה, הם בוחרים לקום בבוקר עבור TCM ועבור השליחות שלה להנגיש את הצמיחה הדיגיטלית. חברה שבבסיסה סט של 12 ערכים המבוססים על אמון, נדיבות וסליחה, מה שמאפשר לקהילת לקוחות ענפה ללכת עם TCM לאורך שנים ולהצטרף לעוד נכסים דיגיטליים שבבעלותם.

"אנו דוגלים באומנות תושיית החיים, אנחנו פשוט שואפים להצטיין בכל מה שאנו עושים ולהיות בכל יום הגרסה הטובה ביותר של עצמנו", משתפת שני בר, מייסדת TCM ומנכ"ל משותף. תשוקה ומסירות ממלאות תפקיד מרכזי בחיי היום יום של הצוות. "ככל שאנחנו אוהבים ומתמסרים לשליחות שלנו, לחלוק את השפע הדיגיטלי, כך אנו מדייקים ומרוויחים יותר", היא מוסיפה.

צוות TCM מורכב מאנשים שניחנו בכישרון מיוחד לנהל אקוסיסטם פנימי, שצומח כל יום למטרות גלובליות עוצמתיות. הצוות מותח את גבולות האמון על מנת למצוא פתרונות אפשריים, להביט פנימה בכל יום מחדש ולמצוא את השליחות שמניעה אותו.

איציק קורן, לקוח, איש צוות ובעל מניות בחברה, מעיד: "זוהי משימת העל שלנו, לקחת על עצמנו מטרות מרגשות, לחשוב בפתיחות השכל, להיות באמון, לכתוב חזון שמעניק ערך בעולם, בעולמנו, במשפחתנו ובסביבתנו, ולקבל החלטות גורליות המשפיעות על עולמנו ועל עולמם של המונים".

האקוסיסטם של TCM: חלוצה בתחומה

גבי בר, מייסד ומנכ"ל משותף, אומר לנו: "אנחנו חוצבים לעצמנו מסלולים חדשים, שמובילים אותנו לטריטוריות שעדיין לא סומנו. מוכנים לפנות בפניות לא צפויות, אנחנו בפתיחות השכל ונרגשים לגלות עולם בלתי מוגבל שמחכה לנו מעבר לפינה. הידיעה שאפשר להעמיד במבחן את הכללים שהנתיב המקובל הוא הברור מאליו, והוא רק אחת מהאפשרויות העומדות בפנינו, ובתוך כך לגלות את האפשרויות הבלתי מוגבלות, הופכת אותנו לחלוצים ומנהיגים של העולם החדש, המנהיגים של חיינו. ככל שנאמין יותר, נראה שטווח האפשרויות הבלתי מוגבלות רחב הרבה יותר ממה שהיה נדמה לנו, המגבלה היחידה היא האנרגיה והאמונה שלנו בדרך. אנחנו חולמים בגדול, מנהיגים אקוסיסטם של תושייה, אהבה וצמיחה".

אנשי הצוות מספרים על האווירה, השליחות והמקצוענות בחברה

צוות TCM קם בבוקר וכותב חזון יומי, מרגיש את החזון בתוכו עוד לפני שהיום התחיל. סביבת העבודה במשרדי המטה עוצמתיים ומחייבים. המחויבות היומיומית שלנו למאות מאמיננו, לקוחותינו ובעלי המניות, מחייבת אותנו לסטנדרטים גבוהים, מה שמתאים רק לאנשי צוות מצוינים ששואפים למצוינות ולהישאר בחברה. "לקח לנו זמן לייצר מבנה אקוסיסטם להון האנושי שלנו ומערכת סינון לאתר את האנשים שיכולים לתת ערך לחברה שצומחת בעשרות אחוזים בשנה ויותר", אומרת סגן אלוף במילואים טל לפידות, סמנכ"ל הון אנושי בחברה. לפידות מוסיפה: "ההשקעה בהון האנושי, בהווי החברתי, בעולמו הפנימי של כל איש צוות, היא מבורכת ואנשים מסתובבים כאן בהוקרת תודה ומעידים על צמיחה רבה שהתרחשה בחייהם מתרגול ערכי הליבה, שהם המנוע של TCM".

כתיבת חזון
תרגול כתיבת חזון - מתוך האקוסיסטם של TCM

אלכס טיכונוביץ', אחד מהאנליסטים של החברה הפועל בצוות שאחראי על ניתוח השוק, החנויות והמותגים טרם רכישתם ועל ההמלצה לכיווני פעולה עתידיים בכל המותגים המנוהלים ב-TCM, מעיד על עצמו: "אני מרגיש עוצמה ואני גאה להיות חלק מהחברה. שום דבר לא יכול לעצור את רכבת TCM".

לירן אלמוג, מנהל החדשנות בחברה ומנהל של מספר מותגים מובילים של TCM, מוסיף: "אני עובד ב-TCM למעלה משנתיים ואין יום שאני לא מתעורר בבוקר ואומר תודה על כך שאני חלק מחברה בעלת חזון ברור להצלחה. חברה שחרטה על דגלה להיות מקום ראשון בכל הקשור לעולם האיקומרס, חברה שתמיד כמה צעדים קדימה לפני כולם וכל זאת כדי שלקוחותיה יהנו מכל הטוב שקיים בעולם הסחר הדיגיטלי".

"בתור מומחה לעולם ה-eCommerce אני יכול להגיד שכל הנכסים הדיגיטליים שבבעלות TCM ומשקיעיה, מטופלים בקפידה על ידי צוות של מומחים, שיחד עם טכנולוגיות מתקדמות מביאים את רוב החנויות שלנו לדירוגים גבוהים בתוך פלטפורמות המסחר השונות, הכל במטרה לייצר לבעליהן תשואות גבוהות. אני ממש מרגיש שיש לי ולחברה ייעוד משותף להבאת השפע הדיגיטלי ללקוחותינו".

סמנכ"ל הטכנולוגיות של החברה, גולן מנור, שמלווה את TCM כמעט מיום הקמתה, משתף: "נחשפתי לאקוסיסטם של ערכי TCM דרך עבודתי הצמודה עם גבי ושני בר. ראיתי כיצד כמו עוף החול הרימו את עצמם מפשיטת רגל והצמיחו את TCM בעזרת ערכי האקוסיסטם. הכלים ליצר חזון יום יומי ולראות אותו מתגשם, היכולת לקחת אתגרים גדולים בלי לפחד, מיומנויות תקשורת רותמת, כל אלו השפיעו עלי מאוד והפכו לכלים ומיומנויות יום יומיות הבאות לביטוי גם בעבודה וגם בבית". 

נוהל איתור האור הפנימי
הקוד ליצירת מציאות
מודלים של האקוסיסטם של TCM ליצירת תוצאות בקלות ובטבעיות

סמנכ"ל קשרי משקיעים בחברה, עדי רוסו, מספר: "אנחנו חברה שחותרת להגיע להישגים, לצמיחה ותמיד לתת ערך ללקוחותינו ולבעלי המניות שלנו. כדי להשיג את היעדים צריך לתת 120% מעצמך, לדחוף תמיד להיות גרסה טובה יותר של עצמך יום יום, לדעת שלכל דבר יש פתרון. אחרי 27 שנה בשירות צבאי בחיל האוויר, אני יודע שזו הדרך היחידה להגשים את החלומות של מי שנתן בנו את אמונו. כל צוות החברה פועל באחדות לפי ערכי החברה כדי לממש יום יום את השליחות שלנו עבור לקוחותינו". 

התפתחות הגורל האישי של שני וגבי בר, הוביל אותם לקום ממשברים, לראות "מה אפשר" ולהקים חברה שתמיד רואה איך ניתן לצמוח מכל מצב, מכל מכשול. חברה שהצוות שלה קם כל בוקר לשליחות אחת, לתת ערך ללקוחות של החברה ולמאמיניה, דרך חיבור לשוק ה-eCommerce עם טכנולוגיה פורצת דרך.